Збільшення CTR в Яндекс.Директ
Сьогодні я розкажу про збільшення CTR в Яндекс.Директ .

CTR складається з 4 складових:

1) Тема і текст вашого оголошення
Зацікавленим відвідувачем можна вважати тільки того, хто усвідомлено зробив клік по рекламному оголошенню. А для цього він повинен отримати з нього більш-менш чітку інформацію, достатню для прийняття рішення.
Приклади для порівняння: “Відвідайте сайт нашого агентства нерухомості” і “У нас представлена вся нерухомість Київського району”.

2) Точність і релевантність обраних запитів
По-перше, пошукові запити повинні відповідати товару який продається або пропонованій послузі. По-друге, вони повинні достатньо тісно співвідноситися з вашим оголошенням. Порівняйте: “нерухомість ціни” і “купити квартиру”. Незважаючи на те, що обидва запита приблизно одного порядку, другий все ж більш чітко сфокусований.
При складанні оголошення рекомендується використовувати ті ж слова, що і в запитах.

3) Ставка або позиція оголошення
Реальність така, що чим кращу позицію займає ваше оголошення, тим більше користувачів зверне на нього увагу, і тим більше кліків ви отримаєте. Тому за 1-е місце і Спецрозміщення майже завжди ведеться боротьба, що виливається в значне підвищення ціни. Призначаючи максимально прийнятну для себе ставку, ви можете приблизно оцінити рівень відгуку. Багато що залежить від двох попередніх пунктів, але в цілому можна орієнтуватися на наступне зразкове співвідношення:
вхід в гарантію: CTR = 1%
1-е місце: CTR = 5%
Спецрозміщення: CTR = 20%

4) Конкурентне оточення
Дуже важливо також, скільки і яких оголошень при даному запиті знаходиться по сусідству з вами. Кількість конкуруючих оголошень сприяє розпорошенню уваги користувача, і зниження кількості переходів на ваш сайт.

Отже, перші 3 фактори повністю у вашому розпорядженні. Залежно від ситуації, необхідний приріст клікабельності може дати оптимізація як окремого пункту, так і всього представленого набору факторів!