Програмування – дуже цікава область із високими перспективами кар’єрного росту та високою заробітною платою . Освоїти програмування доступно кожному навіть не залежно від його віку,але як і в інших серйозних справах не обійтися без наполегливості. У кожного початківця виникає питання з чого почати?

На початку потрібно вирішити у який бік програмування рухатися : веб-дизайн (веб-програмування) чи прикладне програмування.

Різні мови , як правило , використовуються для створення різних типів програм, однак  виберіть ту мову , яку ви відчуваєте  що  має відношення до того , з чим в майбутньому ви хочете працювати .

Отже,якщо ви вже вирішили у якому напрямку будете рухатися(веб-дизайн чи програмування):

Для тих кому до душі веб–програмування:

Я думаю що ви вже знаєте що веб–дизайн – створення веб-сайтів.Я дуже рекомендую новачкам почати з нього так як це буде для вас найпростіше і у майбутньому це буде найбільш популярним і неодмінно вам пригодиться.Навіть якщо ви все одно хочете вивчати прикладне програмування то краще потренеруйтесь на веб-дизайні тому що ви отримаєте хороші навички,з якими вам буде набагато легше вивчати програмування.

Основні технології веб -розробки – HTML , CSS і JavaScript – вбудовані прямо в браузері. Це означає , що якщо у вас є браузер ,то ви можете розпочинати.

Після освоєння HTML та CSS можете приступати до PHP та роботи з Mysql і до вивчення мови написання скриптів сторінки – JavaScript.

Доречі якщо ви хочете стати хакером,то обов’язково потрібно вчити PHP ця мова є простою у освоєнні і користується великим попитом.

“Перейти до вивчення веб-програмування”

 

Якщо ви твердо вирішили що будете вивчати прикладне програмування:

Розглянемо C , C + + , C # – споріднені мови . Ці мови в основному використовуються для створення комп’ютерних програм. С і С + + хороші мови для початківців , але C# стає все більш популярною.Я рекомендую починати з них.

Розглянемо Java або JavaScript. Це хороші мови для тих хто хоче працювати над веб-плагінами та мобільними додатками.Ці мови є дуже затребуваними і однозначно в майбутньому будуть теж користуватися попитом.

Є купа мов програмування і всі вони призначені для різного використання. Якщо ви хочете працювати в якості програміста , ви , безумовно , повинні знати більше , ніж одну мову , тому розпочинайте навчання вже сьогодні!

Щоб бути хорошим програмістом ви , принаймні , повинні йти в ногу з новими технологіями . Ви постійно повинні бути у процесі навчання.

Сподіваюся ця стаття і мій сайт загалом допоможе вам визначитись яку мову програмування краще вивчати.