Яку cms вибрати для створення сайту візитки?
В даний час існує безліч движків для створення різних проектів, кожен по своєму хороший, адже володіє своїми перевагами.

Одні дуже зручні своєю відкритістю і простотою редагування, другі безкоштовністю, але є ще й платні, які не варто обходити стороною. Я вирішив зробити огляд найбільш популярних і сьогодні я розповім вам про те, яку cms вибрати для створення сайту візитки.
І так, я наведу приклад найбільш затребуваних систем управлінь сайтами, які Вам напевно сподобаються:

WordPress

WordPress
Почнемо з самого популярного сьогодні безкоштовного движка WordPress, який використовується по всьому світу для створення багатофункціональних сайтів різної складності. З його допомогою, ви без зусиль зможете створити як сайт-візитку, так і багатосторінковий портал.

WordPress не вимагає потужного хостингу, а його настройка і управління неймовірно прості і інтуїтивно зрозумілі. Для движка створюються різні шаблони, а в бібліотеці плагінів ви знайдете готові рішення на всі випадки життя.

Joomla

Joomla
Joomla – не менш популярний движок для створення різних за потужністю сайтів. Також як і WordPress, ви знайдете для нього сотні готових рішень, плагінів і шаблонів. Є й зручна адміністративна панель з різними редакторами, за допомогою яких, ви зможете працювати з текстами, зображеннями і відео. Також є й SEO-інструментарій.

Але на відміну від WordPress, у Joomla більш потужний ACL(список контролю доступу), що вимагає більш ретельного вибору хостингу. В цілому, відмінна система для створення сайтів, проте перш ніж почати працювати з нею, доведеться витратити трохи часу на вивчення її роботи.

Drupal

Drupal
Також, ви могли чути і про систему Drupal. Відразу хочеться сказати, що Drupal більше схожий на ядро для створення власної CMS, завдяки чому дуже цінується в світі веб-розробки. Він дуже потужний і з його допомогою, ви зможете без проблем реалізувати круті багатосторінкові портали.

Однак, в свою чергу система досить складна в роботі, доведеться трохи підівчити її особливості. А ще, движок вимагає потужного якісного хостингу, інакше в майбутньому сайт на його основі буде помітно пригальмовувати.

MotoCMS

MotoCMS
А ось приклад однієї платної системи MotoCMS. Вона досить молода, проте вже встигла наростити велику кількість професійних шаблонів і віджетів. Також, як і в інших системах, тут є SEO-інструментарій та інтегровані соціальні мережі і карти Google Map. А приємним бонусом стане цілодобова технічна підтримка, в якій дадуть відповідь на всі ваші запитання.