Як збільшити відвідуваність сайту
Власний сайт – це Ваше творіння, предмет, який вимагає до себе уваги.

Ви його створили, заповнили, а тепер треба зробити так, що б про нього дізналися всі! Але як це зробити?

Попередження:

Перед тим, як рекламувати сайт, переконайтеся, що він достатньо заповнений. Дві-три сторінки не піде! Користувачеві треба простір, щоб він міг розгулятися: переглянути деякі сторінки; не поспішаючи вибрати, що йому треба; і отримати бажане. Якщо Ваш сайт не заповнений, то й багато відвідувачів не чекайте!

Є 4 способи як збільшити відвідуваність сайту:

 • Поширення посилання

  Діліться посиланнями Вашого сайту зі знайомими або звичайними користувачами інтернету. Головне, не треба робити так: «Привіт, ось мій сайт. Зайдіть на нього »або« Слухай, у мене тут хороший сайт є … Зайди, не пошкодуєш! »І т. Д. Використовуючи цей метод треба бути не нав’язливим. Навіщо людям знати, що саме Ви адмін сайту? Правильно? Поширюючи посилання краще почати з таких проектів, як Відповіді Google або Відповіді Маіл.ру. Приклад: «Здрастуйте, ось відповідь на ваше питання (посилання) …» або «(відповідь) … Ось джерело (посилання на Ваш сайт)».

 • Створення банера

  Банер – зображення рекламує сайт. Інакше його називають «кнопкою сайту». Під зображенням (рекламою) ховається гіперпосилання, і при натисканні на банер користувач моментально опиняється на сайті. Такою «кнопкою» краще обмінюватися з дружніми сайтами, спільнотами та блогами. Природно, спочатку треба таких завести …

 • Створення відео-реклами

  Цей спосіб відмінно підійде тим, у кого інтернет магазин. Робите звичайне слайд шоу з фотографій товарів в Move Maker, а потім відео в ютуб. Не забудьте про вказання адреси сайту.

 • Послуги інтернет бірж

  Це платно і не дуже чесно. Даєте замовлення на одній з таких бірж, щоб хороші відгуки залишили про сайт або посиланнями ділилися, або самі на сайті реєструвалися … Але скажу Вам відверто, цей спосіб не найкращий … Тим більше, Ви що самі не зможете зробити свій сайт популярним?

Відвідуваність сайту буде рости поступово. Не чекайте різких стрибків вгору. Один з головних секретів успіху: «Цікавий зміст сайту». Врахуйте, якщо теми веб сторінки Вам самим цікаві, то й інші, швидше за все, зацікавляться ними. А далі, може, й у закладки Вас додадуть, що гарантуватиме неодноразове відвідування сайту. Так, що удачі!