Як збільшити CTR
Почнемо з того, що CTR – це відношення кількості кліків на рекламний блок до кількості показів, вимірюється у відсотках, грубо кажучи – це показник клікабельності.

А так як банерна реклама одна з найбільш популярних в Інтернеті представляю 9 ефективних способів як збільшити CTR.

Наскільки б вам ці способи не здавалися примітивними або застарілими і як би все не кричали про те, що банерна реклама вже не сприймається користувачам, але вони все одно працюють і продовжують приносити чималі гроші, а отримати максимум кліків можна дотримуючись цих порад:

1. Спонукайте до дії

Використання таких слів і словосполучень як «безкоштовно», «тисни тут» і багатьох подібних, вони привертають користувачів, що призводить до збільшення кліків.

2. Короткий, але інформативний заголовок

Шапка банера повинна мати заголовок, що пропонує вирішити проблеми, які можуть хвилювати користувачів. Працюйте над виграшною комбінацією тексту і графіки. Наприклад: «Як схуднути на 5 кг за тиждень»

3. Анімований банер

У порівнянні зі статичним банером, анімований приносить у середньому в два рази більше кліків.

4. Якість банера

Щоб банер працював найбільш ефективно і викликав довіру, користувачі повинні бачити, що він якісний і над ним попрацював професіонал, тому якщо ви не графічний дизайнер, то краще доручити створення банерів професіоналам.
Найбільш популярними вважаються великі банери 468 x 60, 728 x 90, так звані хмарочоси, тому вони найпомітніші на сторінках.

5. Хитрі банери

Існують банери, які зовні нагадують давно знайомі користувачам речі, наприклад діалогові вікна операційних систем, кнопки, гіперпосилання, за статистикою такі рекламні блоки підвищують CTR більш ніж на 10%.

6. Різні варіанти банера

Чим більше у вас буде варіантів одного банера тим краще, якщо користувач бачить один і той же рекламний блок більше трьох разів він починає ігнорувати (а потім і ненавидіти), тому його зовнішній вигляд треба періодично міняти.

7. Тематика

Тут все просто, вішати банери потрібно на цільових сторінках з подібною тематикою.

8. Контролюйте роботу банерів

Зробіть цей пункт обов’язковим, перевіряйте кількість кліків на банер кожні кілька днів. У середньому CTR банера становить 0,8-2,0%, якщо CTR більше 2,0%, це дуже хороший показник. Контролюючи таким чином роботу банерів ви можете відразу зрозуміти які з них не приносять прибуток і чому.

9. Рахуйте

Розрахуйте ціну за одного відвідувача, за продаж:
Наприклад, якщо ви платите 20 доларів за тисячу показів і отримуєте 20 кліків, то ціна одного відвідувача становить 1 долар ($ 20/20 відвідувачів).
Якщо 1 з 10 відвідувачів купує ваш продукт, то витрати за продаж становлять $ 10 ($ 20/2 продажу).
У випадку, якщо одна продажа приносить прибуток у розмірі $ 15, то ваш чистий прибуток становитиме $ 5 ($ 15- $ 10).

Рахуйте чи прибуткова така рекламна компанія для вас і робіть висновки.