Як додати сайт в пошук
Оскільки велика частина трафіку на більшість сайтів приходить саме з пошукових систем, то потрібно трошечки приділити часу і акуратно додати сайт в пошук.

Детальніше розповім, як додати сайт в пошук.
 
 
 

1.Додаємо сайт в Google

Повідомляємо Гугл про появу вашого сайту в Мережі. Вводимо URL сайту і коментарі або ключові слова, що описують ваш сайт, тиснемо кнопку подати запит і все.

Потім додаємо сайт в сервіс для веб-майстрів Google. Для цього, якщо у вас ще немає свого аккаунта, вам знадобитися зареєструватися в системі Google. Я настійно рекомендую вам не полінуватися і пройти реєстрацію, так як Google надає велику кількість різних сервісів і можливостей які є не замінними інструментами для веб-розробника. Після реєстрації додаємо свій сайт в сервіс. Після авторизації, тиснете кнопку додати сайт, далі вибираєте спосіб підтвердження прав власності на сайт (вам буде запропоновано додати метатег або завантажити в корінь сайту HTML файл). Після додавання сайту, ви зможете користуватися з панелі інструментів різними дуже корисними сервісами, якими ви повною мірою зможете використовувати після індексації вашого сайту пошуковою системою Google.

2. Додаємо сайт в Yandex

Спочатку повідомляємо Яндексу про новий сайт. У полі, що з’явилося вводимо URL головної сторінки і тиснемо копку додати.

Потім додаємо свій сайт в сервіс веб-майстрів Яндекса. Для додавання свого сайту в цей сервіс, переходимо по посиланню. У вікні тиснемо кнопку додати сайт і вводимо логін і пароль від аккаунта Yandex, якщо такого у вас ще немає, то просто проходимо процедуру реєстрації. На сторінці додавання сайту вводиться URL вашого сайту. Далі ви повинні підтвердити права на сайт який додаєте. Це робиться двома способами: або додаванням в корінь сайту файлу з вказаною назвою, або додаванням метатега в розмітку сторінки. Це автоматично дає зрозуміти пошуковику, що у вас є доступ або до адміністративної панелі сайту, або до FTP. (До речі, ця перевірка є стандартною при додаванні сайту для більшості сервісів різних пошукових систем і необхідна для того, щоб не допустити потрапляння різної статистичної інформації про ваш сайт третім особам, наприклад конкурентам.) Після підтвердження прав, ваш сайт буде додано. І, ймовірно, протягом 2-ох тижнів ваш сайт повинен бути проіндексованим.

3. Додаємо сайт в Bing

Переходимо по цій адресі.
Вводимо URL сайту і код з картинки.

4.Додаємо сайт в Mail

Здійснюємо перехід на сервіс.
Вводимо адресу вашого сайту і капчу.

5.Додаємо сайт в Meta

Meta – українська пошукова система.Переходимо по посиланню.
Якщо ви не зареєстровані то проходимо реєстрацію і додаємо сайт.

6. Додаємо сайт в і.ua

i.ua – ще один український пошуковик. Переходимо по посиланню,реєструємося,переходимо в потрібну категорію і додаємо сайт.