Пісочниця для молодих сайтів. Як швидко подорослішати
Напевно багато хто з інтернет-розробників дивувалися, чому їх улюблений сайт, який вони робили кілька місяців і наповнювали унікальним контентом, не з’являється в пошуковій видачі?

Адже тут статей хоч греблю гати, функціонал на найвищому рівні, дизайн запаморочливий.

Перша думка – потрапляння під фільтр. Давайте ж перевіримо цю гіпотезу.
Наберіть в улюбленому пошуковику таку фразу site: pro-gramming.org (тут записуєте свій домен) і дивуйтеся, що пошуковик то проіндексував більшість ваших сторінок. Тоді постає дивне питання: Чому немає трафіку?

Напевно ваш сайт потрапив під фільтр «Молодих сайтів», кажучи сленгом «В пісочницю». Тут безліч маленьких і незміцнілих майданчиків живуть своїм життям, колупаються в нетрях інтернету і намагаються вирости. Хтось помре на цій стадії, а найстійкіші залишаться і покажуть всю серйозність своїх намірів.

Тривалість перебування в пісочниці залежить від багатьох факторів, але в більшості випадків цей термін розтягується від 6 до 12 місяців. Так, це досить тривалий період, але треба чекати і терпіти. Ось список деяких факторів, які допоможуть скоріше «вирости» і почати боротися за ТОП пошуковиків.

Способи прискорення зростання сайту

1.Постійно оновлюйте свій контент.

Не варто опускати руки. Робіть все нові і нові статті, публікуйте цікавий контент, і тоді користувачі самі собою потягнуться. Головне – це час, найважливіший непоправний ресурс в нашому світі.

2.Розміщуйте посилання на свій сайт.

З цим моментом треба бути акуратним, щоб не потрапити під вибух посилань, який вже точно зажене ваш проект під фільтр пошуковика. Повільно, методично залишайте посилання на свій сайт в коментарях, в нотатках на інших сайтах, в особистих блогах. Головне тут – природність. Не треба величезними пачками по 100-200 штук спамити на форуми і дошки оголошень. Ні до чого хорошого це не приведе.

3.Не продавайте посилання зі свого порталу.

Хочете стати посилальним смітником – будь ласка, вперед! Тільки на ваш сайт ніхто не буде заходити, крім нещасного робота Google або Яндекс. І то, тільки щоб перевірити, коли ваш сайт відкине копита.

4.ВЧ запити будуть тягнути вас вниз.

Не намагайтеся оптимізувати ваш сайт під високочастотні запити, на подобу «Музика, завантажити безкоштовно» та інше. З такою конкуренцією вам не світить бути на вершині Олімпу. Не оптимізуйте теги h1-h5 під них, метатеги та інші частини сторінки. Ви тільки збільшите час перебування в пісочниці.

Існує ще багато способів якнайшвидшого виходу з пісочниці, але я перерахував тільки основні. При належному підході Ваш інтернет-ресурс ніколи не потрапить під фільтр і буде отримувати хороший постійний трафік.