HTML5 огляд
Сьогодні ми поговоримо про огляд HTML5.
HTML5 (новий стандарт мови HTML) в даний час широко рекламується як заміна Flash.

Тим не менш, HTML5 не стане раптовою заміною всіх flesh-додатків з наступних причин:
 
 
 
1. Старі, широко використовувані веб-браузери не підтримують HTML5. За останніми статистичними даними більшість інтернет-користувачів як і раніше використовують браузери, які не підтримують HTML5. В даний час навіть останні версії популярних браузерів Internet Explorer і Firefox не гарантують підтримку HTML5.

2. Пристрої для Android підтримує Flash(в браузері до Android v 4.0). Flesh розвивається досить стрімко на мобільних пристроях і не тільки у веб-браузерах. Багато з найпопулярніших Ipad і Android програм та додатків є створені на базі flesh- (ви просто не знаєте, бо це не афішується в будь-якому місці).

3. HTML5 не може повністю замінити більш складні Flash-додатки. HTML5 може замінити онлайн-відео, реклами та анімації, але все ж має свої обмеження, коли справа доходить до більш складних додатків.HTML5 (+ JavaScript і CSS 3) розвивається, але створення складних додатків з HTML5 ще залишається досить клопіткою справою, так як деякі функціональності у html5,порівняно із flash, поки що не підтримуються. Досконала розробка HTML5 займе чимало часу у розробників.

4. Інструменти для конвертації flesh у HTML5 –« CreateJS» і «Swiffy» – як і раніше обмежені, але поліпшуються (дивіться нижче). Поки flash не може бути легко перетворений в HTML5, багато розробників складних Flash-додатків, ігор та платформ надають перевагу Flash і не хочуть переходити у HTML5. У той же час, є проектів, які обіцяють перетворення Flash ActionScript для JavaScript – «Haxe».

5. У порівнянні з Flash ActionScript, HTML5 / JavaScript легше декомпілювати і повторно використовувати. Розробка комерційного продукту з HTML5 / JavaScript є більш складною справою, тому що навіть заплутування коду видно у вигляді простого тексту в браузері. У Flash неможливо переглянути вихідний код , що є перешкодою для потенційних хакерів (або тих, хто хоче незаконно використовувати не безкоштовний продукт).

Огляд Adobe Flash для перетворення HTML5

Перетворення HTML5 в даний час включене в Adobe Flash Professional CC. Flash “.FLA” файли можуть бути перетворені в HTML5, які згодом можуть бути відредаговані в самій програмі Flash або інших програмах з веб-розробки, наприклад Dreamweaver. Це перспективний інструмент, але в даний час його функціональність дуже обмежена. Це корисно для перетворення анімації. Також недавно було додано обмежену підтримку для перетворення ActionScript в JavaScript. Це підходить для відносно простих проектів (у плані кодинга), але для складних проектів з сотнями або тисячами рядків ActionScript коду, процес перетворення ще занадто складний.

Огляд Google Swiffy Flash Для перетворення HTML5

На даний момент «Google Swiffy», випущений тільки кілька місяців після того, як випустили інструмент перетворення «Adobe». «Swiffy» є найбільш перспективним з них двох для більш просунутих Flash-проектів. Це тому, що на додаток до анімації та графіки він також може конвертувати Actionscript 2 і 3 в HTML5. «Swiffy» може конвертувати Flesh на льоту прямо в браузері і процес перетворення дуже швидкий – результати часто з’являються протягом кількох секунд.

З іншого боку, Swiffy ще не повністю підтримує ActionScript 3, і ряд спільних рис ще не може бути перетворений. Swiffy регулярно оновлюється і останні оновлення можна побачити на сторінці «Swiffy» в Google.