Палітра кольорів
Ми з вами живемо у той час,коли інтернет став однією із передових ланок суспільства. Кожного дня мільйони інтернет користувачів шукають різну інформацію на сайтах. Люди які грамотно створюють їх отримують хороший трафік та прибуток.

Велика кількість початкових веб майстрів,перед тим як створити свій власний сайт,задають одне і те ж саме питання «На яку тему створити сайт?».

Поради для вибору тематики сайту:

1.Для початку визначіться, для чого вам потрібен сайт. Скоріш за все ви плануєте заробляти на ньому. Якби вам потрібен був особистий сайт чи сайт власного проекту ви б не завдали цього запитання.

2.Згадайте ті теми,які вам до душі. Наприклад якщо ви вмієте чудово готувати чому б вам не створити сайт про кулінарію,чи можливо ви не погано розбираєтесь у рибальстві або вам подобається читати цікаву інформацію про нові гаджети. З власного досвіду можу сказати що створивши сайт на тему яка є не цікавою для тебе,ти через деякий час просто закинеш свій проект і у Всесвітній павутині стане на один закинутий сайт більше.

3.Якщо ви приблизно визначились з тематикою то потрібно перевірити популярність запитів.

  • Для цього перейдіть https://adwords.Google.com/select/KeywordToolExternal
  • Введіть ключове слово яке буде найбільше підходити до вашого сайту
  • Натисніть «Отримати ідеї»
  • Після цього появиться детальна інформація про ключове слово. Тут вам потрібно буде проаналізувати конкуренцію та ціну за клік.

4. При високій конкуренції вам буде дуже важко пробитися в топ рейтинг у пошуковій системі. Якщо конкуренція низька або середня – можна сміливо братися за створення сайту.

Теми на які новачкам краще не створювати сайт:

  • Заробіток в інтернеті . У цій тематиці конкуренція дуже висока і шанси вийти у топ мізерні.
  • Сайт для дорослих. Ця тема однією із найпопулярніших але пошуковики часто негативно відносяться до таких сайтів відправляючи їх в бан. До того ж у вас можуть виникнути проблеми із законом.
  • Просування сайтів(seo). Новачкам в цій тематиці просто нереально буде конкурувати з професіоналами.

Я сподіваюсь що прочитавши мою статтю ви зможете вибрати ту тематику сайту,за допомогою якої ви досягнете успіху.