Чорна оптимізація
Чорна оптимізація – це налаштування параметрів тексту і коду порталу, з допомогою не сумлінних методів оптимізації, під алгоритми систем пошуку.

Такі методи просування і недоброякісна оптимізація порталів заборонена системами пошуку. Однак певні вебмайстера і оптимізатори досі продовжують використовувати такі недобросовісні методи оптимізації. Недобросовісні методи оптимізації безсумнівно приносять свої результати і плоди, проте варто враховувати і добре зважити всі плюси і мінуси такої забороненої оптимізації.

Плюси чорної оптимізації

1) Мінімальні ціни на такі методи оптимізації. Така оптимізація – є найдешевшим методом підвищення рейтингу порталу або інтернет ресурсу в системах пошуку.
Ця оптимізація може зажадати залучення фінансів тільки в окремих випадках, коли з’являється потреба маніпуляції великими кількостями зовнішніх посилань.

2) Легкість і простота використання. Через те що чорна SEO оптимізація не вимагає великих знань і тонкощів пошукової оптимізації, її може використовувати будь-який власник і веб-майстер інтернет порталу.

3) Максимальний результат за найкоротші терміни. Це один із дуже важливих і істотних плюсів застосування такої оптимізації, який часто є одним з головних факторів використання саме чорної SEO оптимізації.

Мінуси чорної оптимізації

1) Короткий термін дії. Хоч чорна оптимізація інтернет порталу та дає максимальний результат за найкоротші терміни, проте тривалість ефекту від такої оптимізації так само обмежена і досить мала.
Термін дії чорної оптимізації порталу має короткостроковий ефект через те що така SEO оптимізація для розкрутки інтернет порталів досить швидко обчислюється системами пошуку, що може спричинити за собою застосування до такого порталу певних перевірок і санкцій що значно зменшує рейтинг сайту.

2) Ризик отримання бану. Враховуючи, що вивести сайт з-під безлічі всіляких фільтрів і санкцій пошукових систем – це досить важке, але ще здійсненне завдання, то бан інтернет порталу призводить до виключення можливості будь-якої подальшої розкрутки та просування.

На сьогоднішній день методи такої чорної оптимізації в більшості випадків можуть призвести до виключення інтернет ресурсу з видачі певною системою пошуку. Такі наслідки пов’язані з тим, що пошукові системи почали активно боротися з неякісними інтернет ресурсами ,які збільшують рейтинг за рахунок заборонених методів SEO.

З вищесказаного слід зробити висновок, що заборонені методи оптимізації та розкрутки інтернет порталу, можна використовувати, тільки якщо метою інтернет порталу є досягнення конкретних цілей у стислі терміни.