Безкоштовні методи збільшення тИЦ
У даній статті я розповім про ефективні безкоштовні методи збільшення тИЦ (Тематичний індекс цитування), для зручності я згрупував їх в 3 категорії: низької, середньої і високої ефективності.

Саме показник тИЦ є для багатьох основним показником заробітку на сайтах. Наростити тИЦ сайту досить таки нескладно, в цьому питанні потрібно просто визначитися для чого вам цей самий тИЦ …

Низька ефективність:

Дані методи отримали низьку оцінку ефективності через відсутність результату або нерівноцінного співвідношення витраченого часу на отриманий результат.

Прогін по каталогах сайтів – метод для нарощування тИЦ став абсолютно не ефективний, його можна сміливо списати. За результатами прогонів, тИЦ 0 з будь-яких баз.

Прогін по соціальних закладках – багато хто давно вже писали, що метод зжив себе, але за рахунок постійно нових сайтів що з’являються, метод давав тИЦ 10 при належній завзятості. Зараз 95% сайтів соціальних закладок знаходяться під фільтром АГС, заспамлені, а так само чисті нові сайти соціальних закладок практично не створюються. Результати прогонів по різних базах соціальних закладок, в різних кількостях акаунтів – тИЦ 0.

Обмін посиланнями – основна маса сайтів, які бажають обмінятися посиланнями, мають вже величезну кількість посилань на інші сайти, в силу цього знайти якісні ресурси для обміну дуже важко, що абсолютно не виправдовує витрачений час на настільки дрібні результати як 0-10 тИЦ. Якщо у вас є хороший сайт, то власники якісних сайтів самі вийдуть на вас.

Прогін по каталогах статей – даний метод викликає у мене досить спірні почуття, так як при спробі його автоматизувати ви отримаєте 0 тИЦ, при клопіткій ручній роботі, з відбору донорів, правильному розмноженню кількох статей, ви отримаєте 10 тИЦ. За співвідношенням кількості витраченого часу і результатом, метод явно не ефективний.

Прогін за профілями на форумах – за цим методом було перевірено більше 10 виконавців, які обіцяли хто 10, а хто і 20 тИЦ, але в підсумку по всіх сайтах 0, тому даний метод якщо і працює, то по базах яких немає в пабліку, з певним підходом, але навіть при такому ретельному підході ви не отримаєте більше 10-20 тИЦ.

XSS – даний метод в минулому дуже сильно прогримів даючи колосальні результати, але це в минулому, зараз при прогоні за хорошою базою можна отримати тИЦ 10, але даний тИЦ, як правило, не тримається більше 2-3 апів.

Прогін за статистикою WSTAT – на останніх тестованих сайтах метод давав 0-10 тИЦ, але показник не тримається більше 1-2 місяців, так як дані статистики постійно оновлюються і посилання на ваш сайт випадає з них. Якщо робити прогін на постійній основі, то 10 тИЦ можна тримати. Актуально тільки для власників якісної бази.

Середня ефективність:

Дані методи отримали середню оцінку ефективності через слабкі результати по співвідношенню: кількість витраченого часу / результат.

Прогін по Dofollow блогам – використовувалася база dofollow блогів, яка дає стабільно 10 тИЦ, але мова йде саме про ручне коментування, так як 70% dofollow блогів суворо модерують свої коментарі.

Трастові посилання – Останнім часом з’являється величезна кількість баз для розміщення на трастових сайтах – 90% сайтів з цих баз суворо модеруються або в них посилання закриті від індексації. Решта 10% сайтів дають 10-20 тИЦ. Метод досить трудомісткий, але для створення посилального фундаменту нового сайту цілком піде.

Висока ефективність:

Дані методи отримали високу оцінку ефективності в силу своєї простоти й ефективності.

Яндекс.Каталог – в каталог Яндекса потрапити на безкоштовній основі вкрай складно, але якщо у вас це вийде, то нарощування тИЦ стане для вас куди більш простим заняттям.

DMOZ – в каталог Google потрапити простіше, але з сателітом або ГС туди не пройти, над сайтом треба буде попрацювати. Посилання з DMOZ + альтернативні посилання, які дублюють каталог DMOZ, можуть дати вам 10 тИЦ. Підхід відправив заявку – отримав через 1-2 місяці 10 тИЦ, мені подобається.

Природне посилальне – спостерігаю за рядом сайтів і за своїми проектами бачу, де росте природне посилальне, там стабільно росте тИЦ.