8 найкращих безплатних HTML редакторів для веб-розробників
Сьогодні ми поговоримо про 8 найкращих безплатних HTML редакторів для веб-розробників.
При розробці власного сайту виникає потреба в HTML редакторі.

Можна звичайно використовувати Блокнот Windows,при створені веб-сайту, але це навряд чи буде зручно. Важливо відзначити, що хороший редактор HTML повинен робити дві речі дуже добре: підсвічувати синтаксис (забарвлення коду) і містити функцію автозаповнення. Пропоную вам переглянути дев’ять найкращих безкоштовних редакторів HTML для Windows.
 

Phase 5

Phase 5
Phase 5 є широко відомий редактор, який постійно оновлюються з 1998 року.
Особливостями Phase5 є управління проектами, завершення незакінчених тегів, вбудований переглядач зображень, синтаксичний відладчик, підтримка спеціальних символів, допомога відступу, пошук і заміна елементів,можливість налаштовувати меню і шаблони.

Phase 5 підтримує популярні формати, такі як PHP, JavaScript, HTML, VBScript, Java, і Perl. Файловий менеджер швидко дозволяє перемикатися між документами. Ви можете редагувати одночасно кілька документів, і багато іншого.
Phase 5 працює на Windows 7 і 8, Vista, XP, 2000, 98 32/64.

Programmer’s Notepad

Programmer’s Notepad
Programmer’s Notepad пропонує сучасний інтерфейс, який складається з двох тем: одна яскрава а інша темна, як показано на малюнку. Крім того,присутнє підсвічування синтаксису. Також редактор може похвалитися селективним приховуванням та відображенням коду.

SynWrite

SynWrite
SynWrite є редактором з широким спектром функціональних можливостей.
Ідея SynWrite полягає у запозичені всього хорошого з інших редакторів в один вільний продукт.

PlainEdit.NET

PlainEdit.NET
PlainEdit може відкривати кілька файлів у вкладках.
Користувачі можуть швидко і легко вставляти фрагменти (шаблони, шматки коду або іншого тексту)
з бічної панелі.

Крім того, ви можете шукати і замінювати текст за допомогою регулярних виразів,навіть у документах,які на даний час не відкриті. Варто відзначити, що в PlainEdit можна навіть працювати з USB.

Notepad++

Notepad++
Notepad ++ пропонує інтерфейс вкладок, автозаповнення, і відмінну підсвітку коду. Запис макросу автоматизує часто використовувані команди. Інтерфейс може бути налаштований для ваших потреб.

Також є багато плагінів , у вашому розпорядженні, щоб розширити набір функцій. Загалом це один з кращих безплатних текстових редакторів.

jEdit

jEdit
В jEdit можна відкривати, редагувати і, відповідно, виділити синтаксис практично будь-якого файлу. Будь-які відсутні функції можуть бути додані за допомогою плагінів.

jEdit має безліч стандартних функцій, наприклад згортання коду, маркування елементів і тегів, що з’єднуються. Також присутній файловий менеджер, і є функція пошуку і заміни. Крім того, можливість налаштування і розширення редактора робить jEdit гідним конкурентом серед своїх колег.

Brackets

Brackets
Brackets вміє працювати з Adobe Creative Cloud Extract (Preview).Ця програма також може витягувати шари у вигляді зображень, використовувати інформацію з PSD , визначати змінні препроцесора, і легко отримувати розміри між об’єктами. Це все робиться навіть не виходячи з редактора.

Примітка: Adobe Creative Cloud є платною послугою.
Розширення один великий плюс для Brackets, які можуть бути використані для адаптації редактора до потреб користувача. Нові розширення випускаються кожні три-чотири тижні. Надійна підтримка для препроцесорів також заслуговує уваги.

Aptana Studio 3

Aptana Studio 3
Aptana Studio (версія 3) є одним з найвідоміших і найбільш всебічно інтегрованих середовищ розробки для Windows, Mac і Linux.

Найбільші сильні сторони редактора є його настроюваність, інтеграція Git, і вбудованість в термінал. Aptana Studio 3 підтримує новітні веб-стандарти, такі як HTML5 та CSS3. Також в цій програмі присутній інтегрований відладчик для Ruby, і JavaScript.